Jesteśmy zespołem specjalistów z różnych dziedzin nauk przyrodniczych, geografii, biologii, inżynierii i ochrony środowiska, akustyki specjalizujący się w ocenach oddziaływania przedsięwzięć na środowisko.

Nasz zespół

Siłą Ecoplanu w konsultingu środowiskowym jest nasz zespół, który stanowi obecnie 9 osób o różnorodnym wykształceniu: przyrodniczym (geografowie, biolodzy, specjaliści ochrony środowiska), inżynierskim (inżynierowie środowiska, akustycy, informatycy, specjaliści GIS). Filozofia naszej firmy, zasoby techniczne i wyjątkowo kreatywne środowisko pracy zapewniają godny pozazdroszczenia poziom utrzymania personelu, który zapewnia naszym klientom stabilne i zaangażowane zespoły projektowe.

Zapewnienie jakości

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wysoką jakość naszych usług i wzmocnić naszą reputację jako dostawcy profesjonalnych usług doradztwa ochrony środowiska. Nasze laboratorium akustyki środowiska posiada certyfikat zgodności z normą ISO 17025-2018. Jednostką certyfikującą jest Polskie Centrum Akredytacji, a numer certyfikatu to AB 1135.

ilac
ab1135

Nasza historia

Ecoplan został zarejestrowany w rejestrze jednoosobowej dzialalności gospodarczej w 1993 roku przez Ryszarda Kowalczyka.

Zaprojektowane przez ECOPLAN Ochrona Środowiska. Wszystkie prawa zastrzeżone.